Ingveri eeterlik õli 20 ml

Ingveri kõige tugevam vorm on eeterlik õli, kuna see sisaldab kõige rohkem ingverit. Ühe kg eeterliku õli saamiseks on vaja 50 kg ingverit.

Eeterlik õli on parim viis ingveri kasutamiseks loodusliku abimehena. See on laialdast kasutust leidnud hingamisteede põletike, köha ja põskkoopa põletiku leevendamisel. Suurendab organismi immuunsust, taaselustab nõrka vereringet, soodustab seedimist ning aitab väsimust peletada. Leevendab iiveldust ja merehaigust.

Marylandi ülikooli meditsiinikeskuse andmed näitavad, et ingver alandab kolesterooli taset, aidates vältida vere hüübimist. Ingveri õli loodusliku abimehena tõhustab   südamehaiguste ravi enne kui veresooned võivad ummistuda ja põhjustada südameatakki või insulti .

Ingveri eeterliku õli kasutamine välispidiselt (kandke nahale lahjendatult näit. külmpressitud mustköömne või oliivõliga):

  • Päikesepõimikule, kaelale ja lülisambale – väsimuse korral
  • Alakõhule ja alaseljale, mööda selgroogu  seksuaalprobleemide korral
  • Kõhule soolevalude korral
  • Rinnale hingamisraskuste korral ja kohtadele, kus valutab
  • Kõõluste valu leevendamiseks: rosmariini õli 6 tilka, une õli 6 tilka, nelgi õli 6 tilka, ingveri õli  6 tilka, 50 ml baasõli (näit. mustköömne või kanepiseemne õli), segage õlid omavahel ja pange seejärel väike kogus lahjendatud segu väikesele pinnale ja kui naha ärritust ei teki siis masseerige kaks korda päevas kahjustatud alale, eelistatavalt pärast sooja vanni.
  • Nahahoolduses kasutatuna leevendab punetust, vähendab naha vananemise märke ning taastab naha värvi ja sära, parandab väiksemaid nahakahjustusi.

Seespidiselt kasutada:

  • seedehäirete ja kõhukinnisuse korral: 1 tilk lahjendada ½ klaasi leige veega, hästi segada!
  • Soolestiku töö soodustamiseks: 3 tilka ingveri õli + 3 tilka basiiliku õli. 2 tilka segust segada väikese koguse meega ja võtta hommikul ja õhtul.

 OLULINE TEADA!

OHUTUS: Hoida külmkapis. Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Enne tarvitamist loksutada. Rasedad ja väikelapsed võivad kasutada eeterlikke õlisid äärmise ettevaatlikkusega. Vältige kokkupuudet silmade ja limaskestadega. Ära jäta eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta. Säilivusaeg vaata pakendilt. Eeterlike õlide kasutamiseks ravieesmärgil pöörduda arsti poole.

Info pärineb rahvameditsiinist, veebisaitidelt ning on leidnud kinnitust ka paljudes teaduslikes uuringutes. Teave on ette nähtud informeerimise eesmärgil ja ei kujuta endast meditsiinilist teavet ega asenda kvalifitseeritud meditsiinitöötajate diagnoosi ja ravi.

Ökoloogiliselt puhas. Tootjal ISO 9001, ISO 22000, ISO 14001, ISO 45001 ja HALAL sertifikaadid. Tootmine toimub vastavalt GMP standarditele.

Maaletooja: Novapinus OÜ reg. nr. 11327618 Info ja tellimine: info@novapinus.ee; www.novapinus.ee; +372534 9 5517