Õppemäng meie pere toimub tervistavalt

ÕPPEMÄNG MEIE PERE TOITUB TERVISTAVALT

Õppemäng hõlmab pildikaarte ja situatsioonipilte, mis võimaldavad läbi viia lõimitud õppetegevusi nii emakeele, matemaatika, keskkonna, loodus- ja inimeseõpetuse, kunsti, tööõpetuse, liikumise, kehalise kasvatuse ja muusika õppetegevuste raames ning toetavad laste üldoskuste ja üldpädevuste kujunemist.

Meie Pere toiduvalikutega seotud õppetegevused on esitatud 15. õppemänguna, mida juhendaja saab kohandada vastavalt laste vanusele ja iseärasustele. Oluliseks põhimõtteks õppemängude puhul on ka koos õppimine, mis toimub eeskätt läbi lastevahelise sotsiaalse suhtluse meeskonnatöös.

Pildikaartides ja õppemängudes on kasutatud nii Eesti kultuurile omaseid toiduvalikuid, kui ka teiste rahvaste rahvustoite, mis võimaldavad käsitleda õppetegevustes ka mitmekultuurilisuse temaatikat.

Sisaldab 100 temaatilist pilti, (mõõdus A7), mida saab täiendada pildivaramu komplektiga „Puu- ja köögiviljad, marjad“ , „Kodumasinad ja elektroonika“ ning 4 situatsioonipilti (mõõdus A2). Pildid on valmistatud kvaliteetsest materjalist, lamineeritud ning mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks. Situatsioonipildid on spetsiaalsest kortsumiskindlast kangast.

Kasutamiseks õpetajatele ja lapsevanematele (lastele alates 6 –st eluaastast ja põhikooli I astmes).

Õppematerjali idee autor on Elise-Marit Kippar. Materjali koostamisel osalesid Tallinna Ülikooli Kasvatusteaduste Instituudi õppejõud Airi Kukk, Kadi Lukanenok ja Tiia Õun

Hind: 55,80 € 


Toit piltAdobe Photoshop PDF Adobe Photoshop PDF Adobe Photoshop PDF Adobe Photoshop PDF5 4 3 2 1